В громаді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

Дата: 28.06.2023 16:02

🇺🇦 День Конституції України ще раз нагадує нам, українцям, і всьому світу за що ми боримося і за що гинуть найкращі сини і доньки України. Дякуємо нашим захисникам та захисницям, за те, що ми маємо змогу відзначати цей день! Віримо, що зовсім скоро настане переможний мир.

Сьогодні в Коноплянській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди державного свята. Секретар сільської ради Людмила Яснюк привітала присутніх зі святом та вручила подяки волонтеру Макаренку Григорію, старості Калинівського старостинського округу Черненку Олександру, начальнику відділу бухгалтерського обліку Роговик Людмилі та головному спеціалісту відділу соціального захисту Липовій Марині.

Аматори сцени та вихованці дитячого садка своїм музичним вітанням зігріли сьогоднішній дощовий день!