Україна посіла третє підсумкове місце на Європейських іграх-2023

Дата: 03.07.2023 16:27

У Польщі завершились III Європейські ігри, у яких взяли участь 7 тис. атлетів із 48 країн, що змагалися у 28 видах спорту.

За підсумком двох змагальних тижнів українські спортсмени завоювали 41 медаль (22 золоті, 12 срібних та 8 бронзових нагород), що дозволило нашій країні посісти третє підсумкове команде місце.

Спортсмени Одеської області також зробили величезний внесок у загальнокомандний успіх України.

Так, із 12 спортсменів Одещини, які представляли Україну на цих змаганнях, чотири спортсмени піднялися на медальний п'єдестал.

Анжеліка Терлюга здобула золото🥇у змаганнях з карате (вагова категорія до 55 кг), Ігор Любченко став найкращим у змаганнях з таїландського боксу Муей Тай🥇 (вагова категорія до 67 кг), Аніта Серьогіна стала срібною призеркою з карате🥈(вагова категорія до 61 кг), а також бронзова медаль🥉 з легкої атлетики в активі 21-річного Владислава Шепелєва, який виступав у змаганнях з потрійного стрибку.

Пишаємося нашими спортсменами, які продовжують перемагати та піднімати авторитет і престиж нашої Батьківщини🇺🇦

Слава Україні💙💛