В Одесі відкрили оновлений поліклінічний корпус міської лікарні N°8

Дата: 05.07.2023 09:13

🏗️ Медичний заклад повністю оновлений - як ззовні, так і всередині. Тут зроблений якісний ремонт, замінено всі інженерні мережі, здійснено тепломодернізацію, також оновили меблі.

Капітальний ремонт було виконано за кошти Європейського інвестиційного банку в рамках Надзвичайної кредитної програми ПРООН.

Участь у відкритті відремонтованої лікарні взяв заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин.

💬 «Сьогодні важливо відчувати консолідацію всього цивілізованого світу навколо боротьби нашої країни із російським терористичним режимом. Партнерство Програми розвитку ООН якраз є тим прикладом ефективної співпраці, яка дозволяє поступово відновлювати зруйноване. Керівництво Одеської ОДА буде всіляко підтримувати такі проєкти та намагатися спільно працювати з містами та громадами області, Одесою зокрема, аби таких відбудованих об'єктів соціальної інфраструктури було якомога більше. Приємно вражений змінами, які відбулись в лікарні, оновлений заклад передбачає якісні умови як і для роботи працівників, так і для допомоги пацієнтам. Нехай він виконує свою місію й допомагає людям у цей непростий час», - зазначив Роман Григоришин.

Дякуємо команді ПРООН та Європейському інвестиційному банку за підтримку, яку вони надають нашому регіону. І сподіваємося на подальше поглиблення співпраці, зокрема в питанні відновлення соціальної інфраструктури. Допомога в цьому питанні є нагальною та життєво важливою для області. 🇺🇳🫱🏼‍🫲🏻🇺🇦