Дата: 05.07.2023 09:20

Одеська область увійшла до переліку областей, заклади загальної середньої освіти якої стануть учасниками спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проєкту щодо надання фінансової підтримки у 2023/2024 навчальному році.

Зазначений проєкт забезпечить удосконалення організації харчування у школах та вплине на спроможність територіальних громад забезпечити гаряче харчування для учнів 1-4 класів. Проведено анкетування 423 шкіл – потенційних учасників проєкту.

Наразі в області активно триває впровадження реформи шкільного харчування під егідою першої леді Олени Зеленської. Днями в Одеській області реалізовано її черговий етап – відкрито кулінарний хаб на базі закладу профтеохсвіти та успішно розпочато підготовку «агентів змін» з числа майстрів виробничого навчання. Ще раніше в закладах освіти розпочато модернізацію харчоблоків, заміну технологічного обладнання, впровадження нового меню.

Також, в межах реформи, попередньо визначено школи, які потенційно можуть вводити три технологічні моделі організації харчування (фабрика-кухня, опорна кухня, базова кухня) в нашому регіоні. Робота триває.