Процес з відновлення Херсонщини триває

Дата: 11.08.2023 10:27

Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини.

Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні.

✅У селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі у трьох житлових будинках, ще по одному будинку продовжуються роботи по заміні покрівлі.

✅У Благодатному Чорнобаївської територіальної громади, завершено ремонтні роботи по заміні покрівлі у житловому будинку та ще по одному будинку тривають відновлювальні роботи.

✅В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади, триває відновлення двох житлових будинків, а саме монтаж покрівлі та ремонт фасаду.

Разом відбудуємо 🇺🇦