Дата: 15.08.2023 15:03

💔💔💔Пам’ять жива: сьогодні виповнюється перша річниця від дня загибелі Василя Дмитровича Полюганича🇺🇦.

Василь народився 30 червня 1993 року. Загинув 15 серпня 22-го – через пів року повномасштабного вторгнення рф в Україну. Його добрі очі, ніби дивляться в душу, і кажуть: “Мамо, ти чого? Не сумуй, все буде добре!”. Можливо, саме цю фразу він промовляв до себе, коли труднощі ставали стіною і нікому було їх сказати. Молодий хлопець, який не так і багато встиг за свої 29 років.

У день річниці загибелі сільський голова, староста, та рідні Василя вшанували хвилиною мовчання загиблого Героя та поклали квіти до його могили.

🇺🇦Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…