В с.Джугастрове відкрили меморіальну дошку загиблому Герою!

Дата: 30.08.2023 10:26

Відсьогодні пам'ять про Василя Гаврилова втілена у граніті - суворому, як війна, і міцному, як дух молодого офіцера.

У річницю загибелі Василя Гаврилова односельці вшанували його пам'ять, відкривши на фасаді рідної школи меморіальну дошку - вона доповнила пам’ятну дошку загиблого Чеського Олександра. Олександр та Василь були друзями та сусідами, обидва стали на захист України: Олександр в 2014 році, Василь – в 2022. Тепер разом із холодного граніту щодня зустрічатимуть та проводжатимуть шкільну молодь та вчителів рідної школи.

Зі сльозами на очах відкривала меморіальну дошку Тетяна Петрівна – мама Василя. Її Василь загинув 29 серпня 2022 року, звільняючи населені пункти Херсонщини.

На жаль, не встиг Василь одружитися, народити дітей, зустрітися з друзями після Перемоги, обійняти та вклонитися в ноги матері, але залишив по собі світлий спомин та теплі відгуки рідних, знайомих та близьких!

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя, відвідали його могилу та поклали квіти!

🕯Вічна пам’ять сину України! 🇺🇦Герої не вмирають!