Кредитування: Одещина серед лідерів

Дата: 30.08.2023 11:08

⛳З початку року понад 10 тисяч українських агропідприємств отримали 48,1 млрд грн банківських кредитів на розвиток господарств. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» 7,8 тисяч підприємств профінансовано на 29,1 млрд грн.

👍Найбільший обсяг кредитів за різними програмами отримали аграрії таких областей:

• Київська – 8,3 млрд грн виділено для 733 підприємств;

• Вінницька – 4,8 млрд грн – для 1154,

• Дніпропетровська – 4,2 млрд грн – для 666;

• Кіровоградська – 4 млрд грн – для 1425;

• Одеська – 3,4 млрд грн – для 898.

❗Станом на 28 серпня 2023 року за програмою 5-7-9 обсяг залученого кредиту/ кредитної лінії сільгосптоваровиробниками становить 2,8 млрд грн, що в порівнянні з минулим тижнем збільшився на 1,4%.

Мінімальна процентна ставка за укладеними кредитами/кредитними лініями становить – 0,01% (по Україні - 0,01 %), а максимальна – 30,0% (по Україні – 45,0 %). В порівнянні з відповідним показником за минулий тиждень мінімальна та максимальна процентна ставка залишилась незмінною.

💬Доки ЗСУ наближають нашу перемогу, держава та бізнес стають пліч-о-пліч заради продовольчої безпеки та подальшого потужного розвитку агропродовольчого сектору.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!