Україна - країна Героїв!

Дата: 15.09.2023 11:47

🇺🇦Для Віталія Скакуна остання мить була спалахом. Він знав, що вона закінчить його життя. Знав, але свідомо натиснув на кнопку підривної машинки. Вибух, що пролунав, підірвав генічеський автомобільний міст.

Так сапер інженерно-саперного відділення окремого батальйону окремої бригади морської піхоти зупинив просування рашистської танкової колони. Разом із мостом він підірвав і себе.

🔹 У Празі тепер є міст імені Віталія Скакуна. У Мукачеві на його честь названо вулицю. Київська міська рада також перейменувала одну з вулиць на вулицю Віталія Скакуна. Рідні Бережани та польське місто Лешно визнали його почесним громадянином.

🇺🇦Указом Президента України за визначну особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі матрос Віталій Скакун удостоєний звання Героя України із врученням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Більше про Героя в Голос України: http://www.golos.com.ua/article/373577