Березівський район прийняв участь у засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Дата: 21.09.2023 09:51

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій ЛАБУШ та голови територіальних громад району у режимі відеоконференції взяли участь у засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Від керівництва держави та уряду в засіданні взяли участь:

Олексій КУЛЕБА – Заступник Керівника Офісу Президента України.

Юлія СВИРИДЕНКО – Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економіки України

Микола СОЛЬСЬКИЙ – Міністр аграрної політики та продовольства України.

Наталія КОЗЛОВСЬКА – Заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України

Сергій СИМОНОВ – Заступник Голови Фонду державного майна України

Представники центральних органів виконавчої влади:

Міністерство оборони України.

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Було розглянуто наступні питання:

1. Розширення можливостей реалізації зернової ініціативи: добудова додаткових смуг для збільшення пропускної спроможності автодороги М-15 «Одеса – Рені», облаштування ділянки дороги Маяки-Удобне.

2. Захист об’єктів критичної інфраструктури: формування та матеріальне забезпечення мобільних вогневих груп.

3. Продовольча безпека: реалізація проєктів реконструкції зрошувальних систем в Одеській області.

4. Про стан підготовки до опалювального сезону об’єктів житлово-комунального господарства та енергетичного комплексу.

5. Відродження економічного потенціалу області: відновлення виробничих процесів АТ «Одеський припортовий завод».

6. Збереження галузі виноробства: необхідність перегляду розміру мінімальних цін на окремі види алкогольних напоїв.

7. Забезпечення якісною питною водою населення Болградського та Ізмаїльського районів.

8. Розвиток спроможної медичної мережі: завершення будівництва закладів охорони здоров’я в територіальних громадах.

9. Безпека навчального процесу: облаштування укриттів в закладах освіти.

Розглянуто також інші питання, зокрема:

- Про створення на базі КНП «Кодимська лікарня» спеціалізованого центру постійного догляду за особами, які його потребують (особи з важкими пораненнями, ампутаціями, інвалідністю, громадяни похилого віку).

- Щодо відновлення інфраструктури після ракетних ударів.

З заключним словом для підведення підсумків та надання доручень за результатами конгресу до учасників звернувся голова (начальник) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олег КІПЕР.