Біля Андріївки, що на Донеччині, загинув наш земляк - Горячко Сергій

Дата: 03.10.2023 08:29

💔Схилімо голови, в Громаді непоправна втрата... Не віриться тій звістці, що надійшла - на Донеччині загинув житель с.Конопляне, молодший сержант, санітар, старший бойовий медик 1-го штурмового батальйону Горячко Сергій Миколайович.

🕯Життя Сергія обірвалось 28 вересня під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку, біля населеного пункту Андріївка.

Урівноважений та розсудливий, відповідальний та обережний, був прикладом... З перших днів повномасштабного вторгнення працював поряд з нами в Гуманітарному штабі. Зараз він перед очима: розбирає, складає, формує та вантажить продуктові набори хлопцям на передову. Він краще за всіх знав: як і що першочергово спакувати на фронт, а що можна доправити волонтерам для тероборони. Добре знав та розумів потреби військових, бо сам був добровольцем АТО - Сергій з 2014 року служив прикордонником в Херсонській області на кордоні з Кримом.

На початку грудня 2022 року Сергій був мобілізований до лав ЗСУ. 17 вересня його вітали з Днем народження. Навіки 39...

🕯Світла та вічна пам'ять тобі, Герою!

Щирі співчуття батькам, сестричкам, рідним, близьким та всім, хто знав Героя!

Про дату та час поховання - повідомимо додатково.