Одеська виставка закупівель та постачальників ООН

Дата: 11.10.2023 08:32

📌Запрошуємо українські підприємства 16 жовтня взяти участь у Дні Бізнес Спільноти: Одеській Виставці Закупівель та Постачальників ООН.

МЗС України продовжує практику ознайомлення українських підприємств з особливостями закупівельної діяльності агенцій, програм і фондів ООН після першого Ярмарку закупівель та постачальників ООН, проведеного в Києві 28 березня. Одеська Виставка Закупівель та Постачальників ООН проводиться МЗС України спільно з Офісом ООН в Україні, Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією та ГО «Об’єднані активності» та має на меті залучити представників ділових кіл Одеського, Миколаївського, Херсонського регіонів.

📍Метою є підтримка місцевого бізнесу, активізація закупівель на місцевих ринках, підвищення обізнаності українських підприємств про практику закупівель ООН, а також розширення вибору постачальників для агентств ООН.

▫️Очікується, що захід залучить велику кількість учасників, зокрема близько 200 компаній, представників уряду, ООН та бізнес-спільноти. Окрім загальної презентації про закупівлі ООН, на заході відбудуться панельні дискусії з агентствами ООН та підприємствами, які вже співпрацювали з міжнародними організаціями. Також буде проведено практичну сесію, щоб допомогти підприємствам зареєструватися на платформі Глобального ринку ООН.

✅️Участь у заході безкоштовна.

Мова: українська та англійська

Формат: офлайн та онлайн через Zoom

Реєстрація: до 11 жовтня включно за посиланням: https://bit.ly/3LJEwFk

📌Лист-підтвердження реєстрації із зазначенням формату участі та детальна інформація про подію будуть надіслані на електронну адресу.