Щемна мить відкриття меморіального комплексу загиблим воїнам-землякам в с.Катерино-Платонівка

Дата: 16.10.2023 09:36

Десятки людей прийшли до оновленого парку в Катерино-Платонівці, щоб віддати шану та помолитися за душі загиблих воїнів-земляків. Тут, 15 жовтня 2023 року, урочисто відкрили та освятили меморіальний комплекс загиблим Героям.

🕯Ігор Ровенчук захищав Херсонщину, загинув 23 квітня 2022 року. Навіки 31 рік💔.

🕯Сергій Петренко захищав Донеччину, загинув 21 травня 2022 року. Навіки 27 років💔.

🕯Олександр Злотя захищав Донеччину, загинув 13 лютого 2023 року. Навіки 31 рік💔.

🇺🇦 Вічна пам’ять полеглим нашим Героям!

Низький уклін батькам Ігоря, Сергія та Олександра! Вони просто хотіли мати синів. Проте Бог дав їм інший хрест – бути батьками Героїв!

Відтепер паркова зона стане знаковим місцем для місцевих жителів та гостей села, а цей меморіальний комплекс буде нагадувати про ту непомірну ціну, яку сплачує Україна за можливість жити в мирі на своїй землі.