Громада попрощалася зі своїм Героєм

Дата: 16.10.2023 09:51

💔🕯Морозович Володимир, він так нам щиро усміхається... 😥На жаль, з портрета.

Він не створив власної родини, але мав улюблену роботу, благополучне життя, а коли отримав повістку - без вагань приєднався до лав ЗСУ.

Володимир пройшов підготовче навчання в Польщі та всі ці місяці великої війни стримував наступ ворога на рідній землі, у самому пеклі війни - на Донеччині.

08 жовтня 2023 року Володимир загинув.

Сьогодні небо над Коноплянською громадою сумує та плаче, осяює промінням сонця і знову плаче… Разом із нами воно проводжало в останню дорогу жителя нашої громади...

Скільки всього доброго, світлого та такого потрібного, міг зробити для цього світу цей мужній син, брат, онук, але війна закрила його очі назавжди!

Низький уклін тобі, Герою!

Вічна та світла памʼять Володимиру!

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Памʼять про Героя житиме вічно!