Дата: 23.10.2023 12:34

З 2018 року Департамент соціальної та сімейної політики Одеської ОВА активно займається допомогою людям, які постраждали внаслідок злочинної діяльності спричиненої торгівлею людьми, про це під час брифінгу розповіла Юлія Жукова - начальник управління соціальних послуг Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА.

За п'ять років в Одеській області отримали статус постраждалих від торгівлі людьми 45 людей, в цьому році – 7

Згідно із кримінальним кодексом України торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, в цілях комерційної або сексуальної експлуатації або примусової праці.

При Одеській ОВА створено робочі групи з запобігання торгівлі людьми.

"В Одеському регіоні запрацюють центри допомоги людям, які постраждали не тільки від торгівлі людьми, але і від насильства" - зазначила Юлія Жукова.