У школах Одещини відсьогодні розпочалися тижневі осінні канікули

Дата: 25.10.2023 08:49

Проте не всі школярі області відпочиватимуть. Це пов’язано з тим, що згідно закону, дати канікул навчальні заклади затверджують самостійно. Рішення повинні ухвалюватися виважено. З одного боку, відпочинок - це ментальне здоров'я дітей, з іншого, в умовах воєнного стану слід враховувати, що можуть бути блекаути, тимчасові проблеми з енергоносіями, тобто складність проходження опалювального сезону.

Отже, 371 заклад загальної середньої освіти області вже пішли на канікули. Ще 164 школи розпочнуть їх на тиждень пізніше, а 15 - відправлять школярів відпочивати впродовж листопада. Це ті заклади освіти, які розпочали очний освітній процес дещо пізніше за інших. У 61 школі перенесли канікули на зимовий період. Тобто, взимку школярі матимуть додатковий тиждень відпочинку.

За інформацією Департаменту освіти і науки