Загинув за Україну житель с.Гудевичеве

Дата: 01.11.2023 09:04

Громадо, схилімо голови🕯… Сумна підтверджена звістка надійшла з фронту – у жорстокій війні з російським агресором загинув наш Герой, житель с.Гудевичеве – Чабан Юрій Юрійович, 09.09.1986 року народження.

Юрій Юрійович Чабан - точно знав, що таке служити: Україні, своїй родині, кожному з нас, адже після служби в армії, тривалий час працював в органах МВС України в Одеській області. Був мобілізований до лав Збройних Сил України в червні місяці 2023 року. Воював в складі 35-ої бригади морської піхоти.

Тридцяти семирічний Юрій Юрійович Чабан загинув 28 жовтня 2023 року, виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини на Херсонському напрямку.

Щирі співчуття матері загиблого – Тетяні Леонідівні, дружині Лілії, донечці Алісі, близьким Юрія, односельчанам, його побратимам та посестрам.

Молимося за спокій душі!

Вічна слава та вічна пам'ять тобі, Герою!

Про дату і час зустрічі траурного кортежу та похорон – повідомимо додатково.