Громада попрощалася зі своїм Героєм

Дата: 03.11.2023 08:27

Біду, скорботу та сльози приносить війна в родини нашої Громади….

Сьогодні ми провели в останню земну дорогу Героя-захисника з Гудевичевого - Чабана Юрія Юрійовича.

Юрій жив звичайним мирним життям та коли ворог віроломно переступив кордон країни, став на захист України. Служив в 35-й бригаді морської піхоти. Морська піхота – це завжди небезпека, це завжди особливий ризик, це завжди відвага в очах воїнів. Загинув воїн 28 жовтня, виконуючи бойове завдання, на Херсонському напрямку.

Сьогодні він востаннє проїхав тією дорогою, що вела його до рідного порогу… До останніх обіймів. До останніх поцілунків… Тепер він став ангелом, який боронитиме нас у лавах небесного війська.

Схиляємо голови в пошані перед пам’яттю бійця! Вічна слава тобі, Герою!

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.