Сьогодні - 9 річниця загибелі Чеського Олександра

Дата: 10.11.2023 14:21

Сьогодні виповнюється рівно дев’ять років, як після важкого поранення, отриманого під час бою біля міста Красногорівка Мар'їнського району Донецької області, в Дніпропетровській лікарні ім. Мечникова помер наш земляк-захисник з Джугастрового – Чеський Олександр Миколайович.

Сашко навчався в Джугастрівській та Калинівській школі, закінчив їх на “відмінно”. Проходив строкову службу в Збройних Силах України. Після двох років армії, він повернувся додому та вступив до Одеського інституту народного господарства.

Тривалий час працював начальником відділу в акціонерному банку “Укргазбанк”.

Звичайне мирне життя звичайної молодої людини. Але коли ворог вперше прийшов на українську землю, Олександр не зміг залишатися осторонь – зібравши необхідні речі, пішов у військкомат, а згодом поїхав захищати Україну.

З серпня 2014 року Олександр Миколайович – учасник антитерористичних дій в Україні.

8 листопада 2014 року біля міста Красногорівка солдат Чеський Олександр був важкопоранений. Не виходячи з коми, 10 листопада він помер...

Його смерть стала першою великою втратою у колишньому Іванівському районі.

Йому ніколи не буде 38, бо навіки він залишився 37-річним🕯.

Вічна шана Герою!

Не забуваймо перших!