Дата: 24.11.2023 08:41

🇫🇷🇺🇦Начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні паном Гаелем Весьєром. Начальник ОВА подякував французькій стороні за допомогу та підтримку.

Також коротко поінформував пана Посла про безпекову ситуацію в Одеській області, щодо постійних терористичних атак росії по цивільним об’єктам та портовій інфраструктурі Одещини.

Наголосив, що росія свідомо нищить порти Одещини, ставлячи під удар продовольчу безпеку всього світу. В контексті цього обговорили питання посилення засобів ППО в регіоні.

В результаті проведеної зустрічі також очікуємо залучити додаткову допомогу для регіону та активізувати співпрацю з регіоном Прованс-Альпи-Лазурний Берег (м.Марсель).

Пан Весьєр зазначив, що Французька Республіка засуджує російські атаки та готова допомогти Одещині у відновленні культурної спадщини, яка була зруйнована чи пошкоджена внаслідок ракетних обстрілів росії.