Гарна новина для мешканців села Великий Буялик Одеської області!

Дата: 24.11.2023 08:42

З радістю повідомляємо, що 23 листопада 2023 року у Великобуялицькій сільській раді відкрито Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) 🏛 за адресою: проспект Миру 8, с.Великий Буялик.

Наразі у відділі працює 4 працівника, які завжди готові допомогти отримати необхідні адміністративні послуги.

Жителі можуть скористатися – 168 адміністративними послугами.

Центр ЦНАП розташований на першому поверсі будівлі Великобуялицького будинку культури, а його площа становить 150 квадратних метрів.

Завдяки інклюзивному підходу, приміщення відділу обладнане так, щоб забезпечити комфорт для всіх громадян: тут є інформаційні таблички для людей з порушенням зору, пандус та поручні, кнопка виклику персоналу, та інші зручності.

Також важливо відзначити наявність ігрового куточка для дітей у зоні очікування.

ЦНАП готовий вам допомогти, забезпечити швидке та зручне отримання послуг, та створити приємну атмосферу для всіх мешканців села. Звертайтеся і використовуйте можливості нового відділу для вирішення ваших потреб та питань!