Наслідки негоди в Одеській області

Дата: 28.11.2023 15:13

Силами рятувальних груп зі снігових пасток вже евакуйовано 2498 людей, з них 162 дитини.

Відбуксовано 849 транспортних засобів, з них 24 автобуси та 17 карет швидких.

З початку негоди (26.11) зі снігового полону звільнено всіх заручників заметів. Зараз рятувальники надають допомогу декільком людям, що забуксували на автівках вже сьогодні вранці.

На дорогах фіксується ожеледиця. В області працює комунальна техніка, покриття обробляється технічною сіллю та піском. Тож прошу водіїв, за відсутності екстрених потреб, не виїжджати на дороги. Окремо звертаюся до тих, хто досі на літній гумі: не сідайте за кермо за жодних обставин!

За останню добу зафіксовано 20 ДТП. Всі без потерпілих.

У 313 населених пунктах відсутня електроенергія. Енергетики ДТЕК працюють над ліквідацією наслідків цілодобово.