В обласній науковій універсальній бібліотеці імені Михайла Грушевського відбулася передача 1558 екземплярів книг бібліотекам Херсонщини

Дата: 04.12.2023 14:37

В обласній науковій універсальній бібліотеці імені Михайла Грушевського за участі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитра Радулова відбулася передача 1558 екземплярів книг бібліотекам Херсонщини, зібраних жителями Одещини в рамках благодійної акції «Українська книга бібліотекам Херсонщини».

До збору книг під егідою департаменту культури, національностей, релігій та охорони обʼєктів культурної спадщини облдержадміністрації долучились іноземні консульства, шо працюють в Одесі, національно-культурні товариства, одеські письменники, громадські організації та небайдужі мешканці.