Одещина продовжує приймати та допомагати внутрішньо переміщеним особам

Дата: 05.12.2023 16:34

З початку повномасштабного вторгнення по сьогодні на облік як внутрішньо переміщені особи в органах соціального захисту, в територіальних громадах області та через портал Дія стали 187 144 особи.
На сьогодні відповідно до інформації, наданої районними державними (військовими) адміністраціями підготовлено 25 380 місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб, з яких вільних залишилось 8 532, у тому числі 739 вільних місць у місцях тимчасового поселення.
Допомогу на проживання станом на 30 листопада 2023 року нараховано за листопад місяць 110 818 внутрішньо переміщеним особам на суму майже 280 млн. грн., заборгованість за минулі періоди відсутня.
Звертаємо увагу, що в Одеській області діє Координаційний центр підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній адміністрації. Тому, внутрішньо переміщені громадяни, які потребують допомоги можуть звертатися на гарячу лінію ОВА за номером телефону: 067-304-91-95

Роботу Координаційного центру підтримки цивільного населення розділено на категорії та утворено міжвідомчі робочі групи за напрямами;

• діти;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • ветерани війни та члени їх сімей;
  • особи похилого віку.