Михайлопільська гімназія долучилася до акції "Збери новорічний подарунок захиснику!"
Дата: 18.12.2023 08:34
Кількість переглядів: 51
Михайлопільська гімназія долучилася до акції "Збери новорічний подарунок захиснику!". Протягом тижня учні, батьки та вчителі збирали подарунки нашим захисникам. Учні малювали малюнки, писали листи, виготовляли янголів-охоронців, приносили ліки, шкарпетки, солодощі, предмети гігієни та вкладали душу в кожний подарунок, дякуючи тим, хто вдень і вночі, в голод і в спеку стоїть на варті нашого спокою.
Подарунки були відправлені до сільської ради і дуже скоро наші захисники отримають приємні новорічні подарунки
від нашої гімназії.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції. РАЗОМ МИ СИЛАРАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ