Новорічна казка

Дата: 28.12.2023 08:57

Вау🌟! Вау🌟! Вау🌟! Це була дивовижна новорічна казка “Бажання загадай - ЗСУ допомагай”, де вдало переплітається дитяча безпосередність та професійна майстерність дорослих.

120 учнів Коноплянського ліцею та їх наставники активно готувалися до цього дійства. Їх ціль - не лише створити святкову атмосферу, а й зібрати кошти для односельця-захисника - Данилова Олександра. Олександру потрібні кошти для придбання комплектуючих на виготовлення FPV дронів.

Сказати, що вистава вдалася - це нічого не сказати! Ми на півтори години занурилися в емоційно-творчий простір та насолодилися справжньою майстерністю юних акторів!

Дякуємо Ілютенку О. за музичний супровід вистави, Басюк О. за чудовий сценарій, Сінчук Л. та Васильків О. за оформлення і декорації, Жуковій Н. та Наконечній С. за постановку музичних номерів, Туріву М. за втілення новорічних героїв та всім-всім батькам діток, що приймали участь у казці.

Вдячні Іскрі Олександру та Анні, а також Калашниковій Ларисі за фінансову допомогу у проведенні заходу.

Назавтра запрошуємо усіх бажаючих відвідати новорічну казку - зануритися у теплу атмосферу, послухати авторську пісню та наповнити скриньку, кошти з якої будуть направлені на придбання комплектуючих для дронів!