В громаді працює Центр надання адміністративних послуг

Дата: 28.12.2023 12:25

🏘Відсьогодні в громаді працює Центр надання адміністративних послуг.

ЦНАП обладнаний кімнатою для персоналу, робочими місцями для працівників, зоною очікування та дитячим куточком. Приміщення відповідає усім вимогам Державних будівельних норм та є доступним для людей з обмеженими можливостями. Модель приміщення відтворена відповідно до рекомендацій: є інформаційний простір та простір фронт-офісу.

Адміністратори ЦНАП надаватимуть 106 адмінпослуг та 11 - у старостинських округах на віддалених робочих місцях.

⏰ЦНАП працює з понеділка по п'ятницю - з 8:00 до 17:00. Без перерви на обід. Субота та неділя - вихідні дні.

Згідно чинного законодавства, з 1 січня 2024 року в усіх громадах України мають запрацювати ЦНАПи. Вимогу ми виконали! Дякуємо колегам, які в післяробочий, а іноді, і в нічний час, надавали допомогу в ремонті приміщення!