Про реалізацію проєкту Офісу Президента України «Пліч-о-Пліч» у 2023 році

Дата: 01.01.2024 09:08

Про реалізацію проєкту Офісу Президента України «Пліч-о-Пліч» у 2023 році, розповів під час брифінгу в Одеській ОВА начальник відділу організації будівництва та відновлення управління капітального будівництва Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Олександр Кочетков.

💠Проєкт «Пліч-о-Пліч» включає в себе відновлення деокупованих населених пунктів Херсонщини. Одещина здійснює відбудову пошкоджених об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури у селах: Новодмитрівка, Благодатне та Киселівка Херсонської області.

❗️Загальна кількість пошкоджених об’єктів, що потребують відновлення складає 270 об’єктів, з яких 14 об’єктів житлової інфраструктури відновлено власниками за власні кошти, тобто загальна кількість об’єктів для відновлення 257.

✔️Під час обстеження складено 257 дефектних актів. За складеними дефектними актами та наявними експертними звітами орієнтовна вартість відновлення – 238,208 млн. грн, з яких сума на капітальні ремонти об’єктів соціальної інфраструктури складає 196,440 млн. грн.

✅️На теперішній час Одеською ОВА перераховано за рахунок субвенції до Херсонської ОВА 20 млн. грн, а саме: 4,5 млн. грн на Великоолександрівську селищну раду: 15,5 млн. грн на Чорнобаївську сільську раду.

🔶️Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені будівельні роботи,а саме заміна покрівлі та вікон у 30 житлових будинках ( на суму 9,211 млн. грн).

🔶️В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади, завершені будівельні роботи по заміні покрівлі та вікон у 17 житлових будинках ( на суму 5,596 млн. грн).

🔶️В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади, завершені роботи по заміні покрівлі та вікон у 13 житлових будинках ( на суму 3,608 млн. грн).

📍Всього відновлено 60 житлових будинків на суму 18,415 млн грн.

Процес відновлення триває і надалі.

Детально дивіться у відео🎥👇