Допомога та підтримка ЗСУ: відбулася позачергова сесія громади

Дата: 11.01.2024 12:50

📢Сьогодні відбулася позачергова сесія сільської ради. Під час засідання депутати розглянули низку питань.

Перше. Внесли зміни до місцевого бюджету в частині фінансування Програми соціального захисту населення та компенсації фізичним особам.

Друге. Виділили кошти на організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів. До цього безкоштовно харчувалися діти пільгової категорії.

Третє. Затвердили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

Четверте. Доповнили перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг сільської ради - це 10 нових адмінпослуг:

- надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

- призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”

- видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

- видача посвідчення особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

- призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам

- призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки

- призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю

- призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

- прийняття рішення щодо надання соціальних послуг

- призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі

🇺🇦З надважливого – допомога та підтримка ЗСУ! Обговорили питання щодо зарезервування в бюджеті громади 1 млн.гривень. У разі надходження запиту від військових частин, є готовність та розуміння всіма депутатами виділення допомоги на ЗСУ.