Мобілізація на території Березівського району

Дата: 12.01.2024 14:48

12 січня 2024 року в Березівській районній державній (військовій) адміністрації Одеської області під головуванням начальника РВА Віталія Лабуша за участі представників територіальних громад району, Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулась нарада щодо забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Березівського району.

На нараді були розглянуті питання щодо забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів Березівського району, важливість своєчасного, в установленому порядку, оповіщення та супроводження громадян до Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та його відділів, проведення роботи з інформаційної кампанії з дотримання громадянами України правил військового обліку та добровільного залучення до виконання військового обов’язку та взаємодія з Березівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та його відділів.

Було наголошено, що відповідно до статті 26 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», відповідальність за організацію мобілізаційної підготовки та стан мобілізаційної готовності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів, Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та підприємств, установ і організацій покладається на відповідних керівників.

Виконання заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Березівського району знаходиться на постійному контролі керівництва районної державної (військової) адміністрації.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України.

Разом до Перемоги!🇺🇦