Дата: 17.01.2024 08:50

🗓Заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Кропива провів зустріч із Генеральним консулом Грецької Республіки в Одесі Дімітріосом Дохтсісом.

✅️Основну увагу учасників зустрічі було сконцентровано на обговоренні питань щодо поточної безпекової та економічної ситуації в Одеській області, а також участі Грецької республіки в повоєнному відновленні області.

✔️Говорили, зокрема, про відновлення портової інфраструктури регіону та збереження функціонування головних регіональних транспортний артерій для стратегічно важливих експортних та імпортних вантажопотоків, забезпечення стабільної роботи логістичних маршрутів відправлення зернових вантажів через порти Дунаю.

✔️Окремо зупинилися на питаннях впровадження технологій, інновацій та нових бізнес-підходів, які сприятимуть відбудові Одеської області.

🤝На завершення сторони засвідчили взаємну повагу і висловили готовність до подальшої співпраці в майбутньому.