Дата: 18.01.2024 08:53

🇩🇪🇺🇦Нові кроки у партнерстві: Вільне ганзейське місто Бремен продовжує вагому підтримку Одеської області

Дякуємо нашим німецьким партнерам за безмежну підтримку та відданість в справі охорони здоров'я маленьких жителів області. Друзями Одещини було придбано сучасний апарат штучної вентиляції легень для новонароджених діток, який вже став невід'ємною частиною обладнання Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

«Ця нова придбана техніка не лише підвищить рівень медичного обслуговування, але й рятуватиме життя найменших пацієнтів. Завдяки спільним зусиллям та дружбі між Бременом та Одещиною, продовжуємо працювати задля змін на краще», - заявив заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олександр Харлов.

Допомога була отримана у рамках реалізації проекту "Посилення спроможності комунального некомерційного підприємства «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради".

«Висловлюємо щиру вдячність німецьким партнерам за їх неоціненну підтримку та спільні зусилля для блага наших діток», - сказала т.в.о. директора Департаменту міжнародного співробітництва та протоколу Катерина Марченко.