В Одеській обласній дитячій клінічній лікарні новий генеральний директор

Дата: 18.01.2024 08:54

Новим очільником медзакладу стала Ольга Удовиченко.

Колективу лікарні нового директора представив заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олександр Харлов.

«Модернізація та розвиток Одеської обласної дитячої клінічної лікарні - пріоритетний напрямок роботи особисто для голови Одеської ОВА Олега Кіпера. На Ольгу Федорівну покладається велика відповідальність - зробити у найкоротші терміни з медзакладу, який, мʼяко кажучи, у незадовільному стані - лікарню європейського рівня. Аби наші діти комфортно лікувалися у державному закладі», - заявив Олександр Харлов.

Ольга Удовиченко за фахом дитячий лікар-дерматолог. Закінчила Одеський Національний медичний університет. З 2007 року працювала у КУ «Одеська обласна дитяча шкірно-венерологічна лікарня» на посаді лікаря, а з 03 червня 2008 року – на посаді заступника директора того ж медичного закладу.

18 січня 2019 року призначена на посаду заступника директора Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради, де працювала по 12 січня 2024 року.

Присвоєно 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.