До уваги суб'єктів підприємництва!

Дата: 24.01.2024 08:51

📊Обласною державною (військовою) адміністрацією оголошується конкурс серед суб’єктів малого та середнього бізнесу на отримання часткової компенсації відсотків за кредитами, залученими для реалізації інвестиційних проєктів.

✅️З 2️⃣2️⃣ січня 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ року розпочався прийом заявок на участь у конкурсі.

📑Ознайомитися з Умовами та Порядком проведення конкурсу, а також, завантажити форму заявки можна на сайті Одеської обласної державної адміністрації за посиланням https://oda.od.gov.ua/biznesu/pidtrymka-biznesu/ - у розділі «Пільгове кредитування малого та середнього бізнесу».

❗️Граничний термін подання заявок - 1️⃣2️⃣ лютого 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ року.

Довідковоℹ️Компенсацію частини відсоткової ставки за кредитами, залученими на розвиток бізнесу у 2023 році вже отримали 3 підприємства, зокрема, ТОВ «БАРБАТЕКСТІЛЬ» - компанія, яка є імпортером тканин від виробників, а в 2019 році розпочала власне виробництво постільної білизни.

Детально у нашому відео📽👇