Дата: 26.01.2024 13:10

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій ЛАБУШ відкрив розширену робочу нараду оргкомітетів територіальних громад Березівського району з реалізації проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Обговорено дорожню карту етапів змагань, окреслено першочергові завдання.

Шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Проєкт має на меті згуртувати учнів навколо розвитку фізичної активності, спортивної командної роботи та здорової конкуренції серед учнів нашої країни.

Змагання відбуватимуться на 5 різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський етап. Проведення шкільних ліг дозволить збільшити чисельність учнів, які матимуть доступ до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Також в ході проведення наради озвучено та обговорено ряд нагальних питань напрямків соціального захисту, зайнятості та прозорого й підзвітного використання бюджетних коштів громад. Керівництвом Березівської РВА надано ряд доручень та рекомендацій відповідальним посадовим особам.