Триває підготовка до запуску першого аеротрансферу Одеса-Кишинів

Дата: 29.01.2024 10:14

Разом із українськими й молдавськими прикордонниками, митниками та представниками місії EUBAM провели нараду, де обговорили механізм роботи майбутнього трансферу.

Як це буде працювати:

1. Реєстрація пасажирів у електронній системі з прикріпленням копії квитка на літак відправленням із м. Кишинів, зазначенням особистих даних та відомостей про військовий облік, а також необхідності забезпечення перевезення осіб з інвалідністю.

2. Формування груп пасажирів за 2-3 дні до відправлення авіарейсів з м. Кишинів (основні: Кишинів – Стамбул, Кишинів – Варшава, Кишинів – Відень).

3. Відправлення автобуса з попередньо зареєстрованими пасажирами з

Одеси.

4. Перевезення пасажирів аеротрансфером з пришвидшеним проходженням митних та прикордонних процедур (не більше 30 хвилин перебування автобуса у зоні контролю).

Загальний плановий час поїздки – 4 години.

5. Прибуття автобуса до аеропорту✈️

«Це має пришвидшити проїзд українців, які прямують до міжнародного аеропорту Кишинів та розвантажити пункти пропуску через кордон (в першу чергу в районі МПП «Маяки – Паланка – Удобне»). Організоване перевезення пасажирів також зменшить навантаження на дороги області легковими авто та покращить рівень обслуговування населення у сфері міжнародних перевезень.

Будемо робити все для того, аби запустити перші автобуси вже найближчим часом!», - заявив заступник голови Одеської ОВА Сергій Кропива.