Загинув за Україну уродженець с.Маркевичеве

Дата: 06.02.2024 08:47

💔Від жалю та болю стискається серце, схилімо голови🕯... Громадо, на превеликий жаль, маємо втрати - 29 січня 2024 року біля населеного пункту Білогорівка Луганської області загинув 42-річний Желан Ярослав Григорович, старший стрілець 4 аеромобільного відділення, солдат.

Ярослав Григорович народився в с.Маркевичеве. Після закінчення Маркевичівської загальноосвітньої школи працював в рідному селі трактористом. В 2002 році разом з дружиною Аллою Ярослав Григорович переїхав до селища Ширяєве, продовжив працювати в сільському господарстві – вже на посаді комбайнера. Але постійно мріяв повернутися до рідного села, яке він дуже любив.

Ярослав Григорович був мобілізований в липні 2023 року. Пройшовши навчання від стрільця до старшого стрільця, з листопада 2023 року він воював на Луганщині в складі 81-ї бригади.

29 січня 2024 року, перебуваючи на позиції, під час мінометного обстрілу Ярослав Григорович загинув.

Схиляємо голови в пошані до Героя та висловлюємо щирі співчуття матері Людмилі Савеліївні, дружині Аллі, дітям, рідним, близьким та всім, хто знав Героя!

Світла пам‘ять Герою, який віддав своє життя за Україну!

Про день та час зустрічі загиблого Героя повідомимо додатково.