Паспорт твоєї ідентичності

Дата: 07.02.2024 09:09

❓А чи знали Ви, що сторінки закордонного паспорта розповідають не лише про історію ваших подорожей, але й про історію України? Понад 1️⃣6️⃣ млн українців мають закордонний паспорт, але далеко не всі можуть назвати хоча б половину пам’яток, зображених на його сторінках.

3️⃣4️⃣ сторінки закордонного паспорта — коротка енциклопедія української ідентичності. Дізнайтеся більше про свою спадщину, історію та культуру.

🎥Сьогодні пропонуємо вашій увазі ролик, присвячений неповторному диву – Золотим воротам https://www.youtube.com/watch?v=QYfGj-6nEzQ

🤝Проєкт реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швеції та Швейцарії Спілка археологів України / The Ukrainian Association of Archaeologists