Відкрита гаряча лінія Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб

Дата: 09.02.2024 10:17

📞 7 лютого починає свою роботу гаряча лінія Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб для надання консультацій для населення з питань кору.

Гаряча лінія створена з метою надання інформаційно-довідкових послуг та реагування на можливі ускладнення епідеміологічної ситуації з кору на Одещині.

💬 Контактний номер – 066-304-62-90

Відповіді на найбільш поширені питання будуть доступні в робочий час з 09:00 по 17:00.

Подзвонивши в робочий час, можна буде поставити питання оператору. Запити, вирішення яких потребує додаткового часу, будуть скеровуватися у відповідні підрозділи ЦКПХ для опрацювання. Після розв’язання питання оператори передзвонюватимуть і надаватимуть повну інформацію про вирішення запиту.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів будуть тарифікуватись відповідно вашого тарифного плану.

Жоден дзвінок і звернення не залишиться без уваги!🙏