Згадуємо Героя-захисника!

Дата: 13.02.2024 12:40

🖤💔Злотя Олександр Спиридонович... Він не зустрів свою 32 осінь, бо пекельний лютий 2023 року забрав його до небесного війська…

Хлопчина із Ганно-Покровки з добрим серцем та світлою усмішкою. Навчався у автодорожньому технікумі, мав “золоті руки” та неабиякий хист до автомобільної справи.

Після широкомасштабного вторгнення ворога на рідну земля, 09 квітня 2022 року Сашко пішов на фронт у складі батальйону морської піхоти. Був стрільцем. Востаннє, коли розмовляв з батьком, планував відпустку-перепочинок після отриманих поранень та згадував смак домашнього шашлику. Просив батька притримати з цього приводу молоде ягня. Не судилося… За три дні після розмови в одному з боїв загинув від ворожої кулі. Це сталося біля Мар’їнки Донецької області.

Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі Героя-воїна. Разом з батьком хлопця, близькими та учнями Катерино-Платонівського ліцею вшанували хвилиною мовчання та поклали живі квіти на могилу Сашка.

Згадайте мужнього воїна. Він віддав своє життя за те, щоб жила Україна.

🇺🇦Вічна пам'ять та вічна слава тобі, Герою!