Захід пам’яті

Дата: 13.02.2024 16:39

З нагоди 35-ї річниці з Дня виведення військ з Афганістану в Коноплянській громаді відбувся захід пам’яті.

Сьогодні ми зібралися у Коноплянському Будинку культури для того, щоб вшанувати пам'ять загиблих та привітати тих воїнів, доля яких повернула живими зі справжнього пекла - з афганської війни.

Зі словами вдячності та поваги до воїнів-афганців звернулися сільський голова Олександр Волошин, голова місцевої спілки Валентина Щерба та учасник тих подій - Дмитро Гнатюк. З нагоди 35-ї річниці воїнам-афганцям та вдовам вручені ювілейні медалі. Від імені депутата Одеської обласної ради Андрія Бабенка воїнам-афганцям вручені подарункові набори. Гарне музичне вітання присутнім подарували аматори сцени Коноплянської громади.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цього заходу!