Клас Безпеки відкрили в Коноплянському ліцеї

Дата: 21.02.2024 08:46

⛳️20 лютого 2024 року в Коноплянському ліцеї відкрили “Клас безпеки”. Це друге за рахунком безпечне шкільне середовище створили в нашій громаді.

“Діти мають знати, як діяти в разі надзвичайної ситуації”, - такої думки дотримується Віталій Лабуш, голова Березівської райдержадміністрації, який разом із сільським головою Олександром Волошиним та заступником начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Юрієм Ченом відкрили цей клас.

Клас розділений на навчальні зони та обладнаний інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу “Повітряна тривога”, правил надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок.

Представниці ДСНС та поліції провели для учнів спеціальний “Урок безпеки”. Діти активно брали участь у бесідах про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу і правила дорожнього руху. Навіть, руханка їх була з цієї тематики (вона в кінці відео🤗)!

“Дуже добре, що ліцей зробив такий гарний клас безпеки. Бажаю, нехай буде якнайменше передумов, щоб він був задіяний, але знання дітям в цей непростий час, потрібні. Бо, на жаль, є небезпека для кожного”, - насамкінець зазначив Віталій Лабуш.

🇺🇦Ми дякуємо нашим захисникам за те, що наші діти мають можливість ходити до школи, безпечно навчатися.

❤️Щира дяка педагогічному колективу та працівникам ліцею за облаштування та підготовку класу безпеки!