Віталій Лабуш з робочим візитом відвідав Коноплянську територіальну громаду

Дата: 21.02.2024 08:48

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш з робочим візитом відвідав Коноплянську територіальну громаду.

Основна мета візиту - участь у відкритті класу безпеки у Коноплянському ліцеї. Облаштування Класу безпеки здійснено за кошти місцевого бюджету (голова сільської ради Олександр Волошин). Тепер у дітей та молоді є спеціалізоване приміщення для систематичної підготовки з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Перший урок для учнів - п’ятикласникаів про необхідність відповідального ставлення до власної безпеки у різних сферах життя та засвоєння алгоритму дій у разі надзвичайної ситуації провів заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській, старший лейтенант служби ЦЗ Юрій Чен.

Робота по облаштуванню класів безпеки в закладах освіти району продовжується.

В ході робочого візиту начальник РВА також опрацював з керівництвом громади поточні питання мобілізаційних заходів, наповнення бюджету, роботи аграрного сектору, забезпечення законності і правопорядку та інші.