Дата: 23.02.2024 08:47

Про ситуацію щодо поширення інформації про забруднення атмосферного повітря формальдегідом у м. Одеса доповіла під час брифінгу в Одеській ОВА Лідія Степанова - заступниця генерального директора з дослідження фізичних та хімічних факторів ДУ "Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України".

Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб здійснює моніторінг стану забруднення атмосферного повітря у рамках визначених гігієнічних норм шляхом перевірки максимально-разових концентрацій забруднювальних речовин, в тому числі формальдегіду.

В період з 17 по 21 лютого поточного року відібрано та досліджено 28 проб атмосферного повітря в різних районах області та містах Чорноморську, Южне, Одесі. За результатами досліджень всі проби відповідають гігієнічним нормам.

Зазначаємо, що формальдегід – найпоширеніший забруднювач повітря, який використовується у промисловості для виробництва різних матеріалів. Важливо дотримуватись правил безпеки та охорони праці, а також норм та правил технологічних процесів.

✔️Детально у відео👇