Служба у справах дітей Одеської ОВА закликає співгромадян приділити увагу дітям, долею яких опікується держава

Дата: 23.02.2024 14:47

Сьогодні, як ніколи, болючим стало питання сирітства, проте ми з вами можемо подарувати маленьким українцям дитинство. Єдині в соєму милосерді мешканці Одеської області мають змогу взяти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, щоб подарувати їй любов, дати виховання в дусі взаємоповаги та родинної підтримки, огорнути теплом своїх сердець.

Пріоритетною формою влаштування таких діточок є УСИНОВЛЕННЯ. Водночас, є і інші способи розділити з дітьми, позбавленими турботи, сімейний затишок і любов.

Держава сприяє розвитку ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ та ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ, а також створенню ПАТРОНАТНИХ родин шляхом надання соціальної підтримки, в тому числі виплат.

❗️Громадяни, які зацікавились питанням допомоги сиротам, можуть отримати консультацію щодо наявних механізмів у Службі у справах дітей за місцем свого проживання чи у Службі у справах дітей Одеської обласної державної (військової) адміністрації за адресою: м.Одеса, вул. Канатна, буд.83, 4-й поверх, каб. 407.

Спільна, злагоджена діяльність спеціалістів Служб у справах дітей та потенційних батьків дає можливість реалізувати право дитини виховуватись в сім’ї!

ℹ️Завжди раді відповісти на ваші питання за номером телефону: (048) 7283544