Дата: 26.02.2024 08:42

Завершились змагання з волейболу в рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». 22 та 23 лютого команди Богунівського ліцею брали участь у змаганнях з волейболу серед шкільних команд дівчат та юнаків нашої громади. За підсумками змагань наші дівчата та хлопці вибороли почесне ІІ місце. Вітаємо наших юних спортсменів, які зуміли показати свою майстерність та жагу до перемоги. Бажаємо надалі продуктивних тренувань і сильного командного духу.

Дякуємо вчителям фізичної культури за належний рівень підготовки учнів до змагань,

Щиро дякуємо нашим ЗСУ за можливість нашим дітям приймати участь у спортивних іграх та проявляти свої найкращі здібності у спорті, лідерські якості та навички взаємодії у команді.

Все буде Україна!