26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Дата: 26.02.2024 13:18

Сьогодні, 26 лютого 2024 року, в Україні відзначають 10 років початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула росія проти України.

Вшановуємо мужність тисячі жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. А також всіх, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові. Адже боротьба триває.

Впевнені, що зовсім скоро Крим буде вільним і після деокупації знову стане місцем мирного співіснування людей різних етносів та конфесій, поглядів та переконань.