В Арцизькій територіальній громаді Болградського району стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед юнаків

Дата: 27.02.2024 12:13

Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!».

У змаганнях взяли участь 5 команд:

"Білоголові орлани" - Виноградівський ОЗО;

"Ягуари" - Арцизький ліцей №5;

"Соколи" - Главанський ліцей;

"Бессарабські вовки" - Кам’янський ліцей;

"Хамелеони" - Холмський ліцей.

За результатами поєдинків І місце посіла команда - "Білоголові орлани" (Виноградівський ОЗО), ІІ місце – "Бессарабські вовки" (Кам’янський ліцей), ІІІ місце – команда "Соколи" (Главанський ліцей). Боротьбу за перемогу у проєкті продовжує команда "Білоголові орлани" Виноградівського ОЗО.

Команди здобувачів освіти Арцизької громади продемонстрували високий рівень гри, адже результат залежав від кожного. Змагання з баскетболу серед хлопців стали майданчиком для виявлення спортивних талантів учнівської молоді.

Учасники змагань вкотре підтвердили, що ці змагання – місце сильних і спортивних. Вітаємо переможців! Успіхів вам у районному етапі!