Дата: 28.02.2024 08:52

Забезпечення безперервного навчання педагогічних працівників є одним із пріоритетних завдань як державної так і регіональної політики.

Про підвищення фахового рівня педагогічних працівників області в умовах воєнного стану розповіла під час брифінгу в Одеській ОВА Любов Задорожна - ректорка комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

В закладах освіти області усіх типів працює більше 25 тис педагогічних працівників. За регіональним замовленням та різними формами роботи щорічно навчання в Академії проходять більше 17 тис педагогів.

Регіональне замовлення на 2024 рік становить більше 17 тис педагогічних працівників. За результатами попереднього замовлення сформовано більше 200 груп без відриву від виробництва, 300 груп для онлайн навчання та 70 груп для офлайн навчання.

Детально дивіться у відео🎥👇