Перший рейс аеротрансферу Одеса-аеропорт Кишинів-Одеса заплановано на 1 березня 2024 року

Дата: 01.03.2024 09:21

Аеротрансфер передбачає організацію автобусного сполучення між Україною та Молдовою для перевезення осіб, які подорожують авіатранспортом з аеропорту м. Кишинів у різні країни світу та у зворотному напрямку. За попередньою реєстрацією та на підставі оформлених проїзних документів пасажири матимуть змогу скористатись трансфером до аеропорту у коротші строки, ніж це можливо сьогодні іншими видами транспорту, про це розповів під час брифінгу в Одеській ОВА директор Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської ОВА – Олександр Гайдук.

📍Реєстрація пасажирів здійснюється на офіційному веб-сайті Одеської ОВА (https://oda.od.gov.ua/gromadyanam/aerotransfer/) з обов’язковим зазначенням дати, часу і номеру авіарейсу відправленням з м. Кишинів або прибуттям у м. Кишинів.

Додаткову інформацію про порядок користування послугою можна отримати за телефонами:

-063312 90 85;

-048 718 92 48.

❗️Важливо зазначити, що реєстрація здійснюється не пізніше, ніж за добу до запланованого виїзду.

✔️Вартість подорожі складає 800 грн. Проте, передбачено 50% знижку на проїзд:

- військовослужбовцям та членам їх сімей (дружина/чоловік, діти);

- особам з інвалідністю;

- ветеранам війни;

- учасникам бойових дій.

Кошти, отримані від продажу квитків, будуть спрямовані на потреби ЗСУ.🇺🇦

Плановий час поїздки – 4 години, проходження митного та прикордонного оформлення в пункті пропуску державного кордону складатиме до 40 хвилин.

♿️Пасажири аеротрансферу мають можливість скористатись послугами інклюзивного транспорту, що надаються в рамках пілотного проєкту АС «Старосінна». Він передбачає організацію повного циклу поїздки для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп від купівлі квитка до прибуття в пункт призначення. Для того, щоб скористатися зазначеною послугою, потрібно зателефонувати на гарячу лінію автостанції «Старосінна» за телефоном: 0669225701.

🔺️У випадку виникнення питань щодо перетину державного кордону, пасажири можуть звертатись на гарячу лінію Держприкордонслужби України за номером 1598.